تعرفه درگاه پرداخت

تعرفه درگاه پرداخت

تعرفه درگاه پرداخت و قوانین درگاه پرداخت
اگر در کسب و کارتان مرحله دریافت وجه از مشتریان خودتان دارید، مطالعه این صفحه به شما کمک میکند.


جیب پی به این فکر میکند که ابتدا مفید بودن خودش را برای کسب و کارتان اثبات کند، به همین خاطر 45 روز اول را به صورت رایگان به شما درگاه پرداخت میدهد تا شما با خیال راحت ثبات درگاه پرداخت آنلاین جیب پی را تست کنید و پشتیبانی 24 ساعته ما را ببینید. با درگاه پرداخت جیب پی، سرعت و سهولت در پرداخت (با توجه به اینکه مرحله پرداخت مهمترین قسمت کارتان می باشد) را در کنار امنیت و صحت بالا تجربه خواهید نمود.

ثبت نام رایگان و دریافت فوری درگاه پرداخت
تعرفه درگاه پرداخت آنلاین
نام درگاه پرداخت زمان تعرفه درگاه پرداخت
درگاه پرداخت جیب پی 1 روز تا 45 روز رایگان
درگاه پرداخت جیب پی 45 روز تا 360 روز 0.6 درصد هنگام تسویه (6 هزارم)
درگاه پرداخت جیب پی یک سال به بالا 0.5 درصد هنگام تسویه (5 هزارم)
درگاه پرداخت جیب پی یک شنبه های جیب پرکن رایگان
کیف پول جیب پی رایگان رایگان

 • زمان ها از اولین پرداخت محاسبه خواهد شد.
 • زمان انتقال وجه برای تسویه حداکثر 48 ساعت کاری می باشد.
 • وجه ورودی ابتدا به حساب جیب پی شما واریز می شود و سپس میتوانید درخواست تسویه بدهید.
 • اطمینان از کیفیت خدمات است که شما را به استفاده از جیب پی دعوت میکنیم و تا 45 روز اول رایگان است.
 • برای کسب و کار های بزرگ راهکار های ویژه و تعرفه های ویژه وجود دارد.

درگاه پرداخت جیب پی برای مشاغل زیر مناسب هست:

 • 1. تمامی کسب و کارهایی که باید از مشتری خود پول دریافت کنند.
 • 2. صاحبان سایت ها و وبلاگ ها
 • 3. تمامی مشاغل سنتی که دریافت پول از مشتری های خود دارند.
 • 4. ادمین کانال ها و صفحه های اینستاگرام که باید از مشتری خود وجه دریافت نمایند.
 • 5. فریلنس ها
 • 6. تمامی خرده فروش ها در سطح اینترنت
 • 7. تمامی مغازه ها، شرکت ها و موسسات
 • 8. تمامی افراد حقیقی مثل مترجم، پزشک، وکیل و غیره که باید از مشتری خود وجه دریافت کنند.
برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بفرمایید.

معرفی درگاه پرداخت مستقیم جیب پی:برای همه قشر مردم مفید است. بعد از ثبت نام، لینکی شبیه لینک زیر به شما داده می شود که با دادن این لینک به مشتریان خود میتوانید آنلاین پول بگیرید. مثلا این لینک:

https://jibpay.com/direct/JP-3D699183

معرفی درگاه پرداخت آنلاین: این درگاه پرداخت برای سایتها و استارتاپ ها مناسب هست.

معرفی کیف پول جیب پی: با این کیف پول میتوانید از بقیه کاربران جیب پی وجه دریافت کنید یا اینکه وجه به آنها منتقل کنید.

قوانین

مجوزهای اشخاص ثالث

کابر درک می کند و می پذیرد که درگاه پرداخت جیب پی تلاش معقولی برای فراهم کردن فنآوری، توسعه و ابداعات(که مجموعا "فنآوری" به آن اطلاق می گردد) می کند و در واقع ابزار و امکان کاربری را فراهم می سازد و به دلیل مسائل و مشکلات موجود در حوزه اینترنت و وب هیچگونه تضمینی به هر نحو، در مورد کیفیت، دقت، قابلیت اطمینان و اعتبار یا ادامه موجودیت هر یا همه جنبه های آن فنآوریها، نمی دهد. علاوه براین جیب پی مشخصا در مورد هر گونه تضمین درباره قابل فروش بودن، یا مفید بودن (برای هدف خاصی) کالاها و خدماتی که برای انجام تراکنش از جیب پی استفاده می کنند، از خود سلب مسوولیت می کند. علاوه براین مشتری ( همان کاربر جیب پی نیز تلقی می گردد)، مجموعه جیب پی (شامل کارمندان، مدیران، منشیان، وکلا، مستخدمین، مشاورین، پیمانکاران، مأموران، زیرمجموعه ها و شرکتهای تابعه) را از هرگونه ادعای دِینی به هر نحو در مورد لغو هر مجوز اعطایی اشخاص ثالث و دارا بودن یا نبودن هرگونه مجوز فعالیت مربط به هریک از کاربران درگاه پرداخت جیب پی که منجر به آسیب بالفعل یا بالقوه، صدمه، هزینه به مشتری یا کسب وکار مشتری یا زیرمجموعه های مشتری، یا مشتریان مشتری و هرکس یا چیزی که به مشتری مربوط شود، مصون می دارد. استفاده از فنآوریهایی که از طریق درگاه پرداخت جیب پی یا اشخاص ثالث ذکر شده، بدست می آیند، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تنها با مسوولیت مشتری ( همان کاربران جیب پی ) منفرداً انجام می شود.

محصولات و خدمات مربوط به تراکنش.

در مورد محصولات و خدمات و یا هر دلیلی که کاربران یا شرکتهای دیگر که از سیستم درگاه پرداخت جیب پی برای تراکنش های خود استفاده می کنند، هر اشاره ای که انجام گیرد، یا گفته ای که بیان شود، بوسیله جیب پی یا اشخاص ثالث مرتبط با جیب پی یا کارمندان شرکت، مدیران، وکلا، مشاورین، پیمانکاران، مأموران، شرکت های زیرمجموعه، تنها به قصد اطلاع رسانی است و به معنی صحه گذاشتن و توصیه آن کاربران، شرکت ها یا نهادهای ذکر شده و کالا و خدمات آنها در این ماده نیست. شرکت هر گونه مسوولیت یا دِینی را در مورد هر گونه بیان یا تضمینی از طرف فروشندگان و ارائه دهندگان محصولات، خدمات و سایر موارد که همه شامل کاربران جیب پی می گردند را از خود سلب می کند.

درگاه پرداخت جیب پی دِینی برای موارد زیر ندارد:

هرگونه صدمه ایجاد شده، کلی یا جزیی، ناشی از عملکرد یا فراموشی یا غفلت یا شرایط محتمل خارج از کنترل جیب پی، در تحصیل، گردآوری یا تحویل اطلاعات. هر گونه خطا، از قلم افتادگی یا عدم دقت در اطلاعات بدون توجه به اینکه چه چیز باعث آن شده، یا تأخیر یا وقفه در تحویل اطلاعات.

تعهد کاربر.

شما نباید از جیب پی برای انجام تراکنش های مربوط به هر خدمات، محصولات و یا هر موضوعی که دارای مضمون خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشد یا توهین آمیز، تهدید کننده، زشت و موهن، مضر یا هرزه نگاری و یا مضامینی که به هر صورت حقوق سایرین (شامل حقوق مالکیت معنوی، حقوق محرمانگی، یا حقوق شخصی) را نقض کرده و یا از آن تخلف می کند و یا موجب اضطرار و ضرر و زیان کاربران شده و مطابق با تمامی قوانین مربوطه نمی باشد استفاده کنید. شما نباید از جیب پی برای انجام تراکنش های مربوط به ارائه محصولات و خدمات دارای مضامین رکیک و مبتذل، مستهجن، جنسی، نژاد پرستانه و یا به هر دلیل اهانت آمیز باشد استفاده کنید. .

تضمین جبران خسارت.

شما موافقت می کنید که بلافاصله و در صورت تقاضا در مقابل تمامی شکایات، دیون، صدمات، هزینه ها و مخارج، شامل هزینه های حقوقی که از نقض این شروط و ضوابط توسط شما و یا هر گونه بدهی و دیونی که بر اثر استفاده شما از جیب پی ناشی می شود به ما غرامت پرداخت کنید.

ارسال مدارک

در صورت نیاز به ارائه مدارک ازجمله کارت ملی و ... کاربر جیب پی موظف خواهد بود ظرف مدت 48 ساعت نسبت به ارائه مدارک اقدام نماید در غیر اینصورت دسترسی کاربر به سیستم قطع خواهد شد.

عدم قبول

در صورتی که این شروط و ضوابط بطور تمام و کمال مورد قبول نمی باشد، شما از اجازه استفاده از جیب پی برخوردار نبوده و باید استفاده از درگاه پرداخت جیب پی را بلافاصله متوقف کنید.

شروع استفاده از جیب پی به معنی پذیرش شرایط است.

اگر تصمیم گرفته اید که از خدمات جیب پی استفاده کنید، به این معناست که این متن را مطالعه کرده و آن را پذیرفته اید، و محدودیت ها و نتایج حاصل از آن را در چارچوب کشور جمهوری اسلامی ایران پذیرفته اید.